Klášterní produkty

KLÁŠTERNÍ PRODUKTY

V klášterech, kde poslání sester je kontemplativní, spočívá hlavní činnost v modlitbě. Sestry si na své potřeby vydělávají manuální prací a prodejem svých výrobků. Jako většina lidí i ony pracují proto, aby se živily prací vlastních rukou. Práce má v jejich životě své pevné a důležité místo, ale není to místo první, je způsob...

KLÁŠTERNÍ PRODUKTY

V klášterech, kde poslání sester je kontemplativní, spočívá hlavní činnost v modlitbě. Sestry si na své potřeby vydělávají manuální prací a prodejem svých výrobků. Jako většina lidí i ony pracují proto, aby se živily prací vlastních rukou. Práce má v jejich životě své pevné a důležité místo, ale není to místo první, je způsobem spolupráce s Bohem, který nás všechny zve k pokračování na svém stvořitelském a vykupitelském díle. Své pracovní povinnosti sestry plní převážně v mlčení, aby se tak stávaly otevřenější k Boží přítomnosti v životě.  

ZDE v e-shopu nebo v Karmelitánských prodejnách si můžete klášterní produkty zakoupit. V každé prodejně najdete regionální produkty. Obsluha v prodejně Vám ochotně a ráda poradí.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 149 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 149 položek